logo

o nas

  • o nas

    Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy dostosowany do indywidualnych potrzeb szeroki zakres usług krawiectwa dekoracyjnego i użytkowego.

  • Podstawą naszej oferty jest szycie zasłon, firan, rolet i pozostałych ozdób okiennych, a także innych elementów dekoracyjnych takich jak narzuty, obrusy czy poduszki. Ściśle współpracujemy z branżą hotelową i restauracyjną. Znając jej specyfikę doradzamy projektując i wykonując wszelkiego rodzaju dekoracje tekstylne. Szyjemy obrusy, serwety, pokrowce na krzesła, pościel, a także zaprojektowane i uszyte na miarę stroje firmowe. Szycie na miarę to usługa skierowane również do klientów indywidualnych, którzy mogą zlecić nam przygotowanie swoich projektów w naszym salonie firmowym.

  • Realizowane przez nas prace są niepowtarzalne i dopasowywane dla każdego zlecenia indywidualnie. Gwarancją wysokich usług, które oferujemy jest wieloletnie doświadczenie profesjonalnego personelu, wysokogatunkowe europejskie tkaniny dekoracyjne i użytkowe (firany, zasłony, tkaniny tapicerskie, tekstylia stołowe), różnorodność cen tkanin, dostosowanych do preferencji i możliwości klientów, a przede wszystkim bogactwo kolorów i wzorów tkanin zgodnych z aktualnymi trendami na rynku. Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą!

  • biuro@galeriaszycia.com